Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kniha přání a stížností

                              Kliknutím na knihu nám můžete zanechat vzkaz                      

 

images.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz

(Božena, 16. 10. 2018 14:51)

Hrajete ještě? Stránky jsou celé měsíce mrtvé.

Oděská krčma

(Tomeček, 20. 2. 2015 9:09)

Můj zápis v návštěvní knize zatím zůstal bez odezvy, tak jsem ho překopíroval sem.

Vážení, nevím jak hrajete jiné skladby, ale úpěnlivě vás prosím přestaňte hrát "Oděskou krčmu" Za ta léta co jsem na světě, jsem ji slyšel nesčíslněkrát, ale ještě nikdy takhle stašnou. Je to o člověku, který je v plné hospodě sám když ho opustila jeho láska, tak strašně sám, že se nakonec zastřelí. Je to příběh, který jste přečetli bez zájmu a pochopení. Probůh to není kvapík ani čardáš to je dumka. Nemluvím o textu, melodii ani frázování, každý jsme se tyhle písničky učili v jiném vlaku, mluvím o tempu a o pojetí. Pokuste se vcítit do atmosféry děje. A mimo to, tahle písnička se na pódium vůbec nehodí.

Nezná vas

(Emana, 30. 10. 2014 2:08)

Posluchačko,která jste tak unešená,možná by jste byla nemile překvapená........nemám co dodat

Re: Nezná vas

(Piráti, 21. 12. 2014 15:02)

Každému se samozřejmě nezavděčíme.

Nejde jen o hudbu

(Emana, 15. 1. 2015 22:29)

každý má jiné představy,to je pravda,ale když už si myslíte,že jste poloprofi kapela,mělo by to být také znát na chování a ne jen hrát karty a lít do sebe panáky.Po akci se pak nemůžete ani trefit do dveří.Pokud to lidem,kteří na vás chodí nevadí,mají pravděpodobně velmi nízkou úroveň.Přeji hodně dalších úspěchů.S pozdravem Emana

Re: Nejde jen o hudbu

(Piráti, 17. 1. 2015 13:02)

Dobrý den, účast na našich akcích je vždy dobrovolná. Máme za sebou spoustu let vystupování a myslíme si, že pokud by byl někde nějaký problém s našim chováním, pořadatelé by nás na to osobně upozornili. A je veliká škoda, že jste nás na Váš negativní názor neupozornil/a osobně, přímo na konkrétní akci. Pokud máte cílený problém s nějakou konkrétní osobou naší kapely, bylo by rozumné kontaktovat nás telefonicky a můžeme vše samozřejmě prodiskutovat k oboustrané spokojenosti.